E-lekce

Varianta klasických lekcí pro časově vytížené studenty nebo pro samouky, kteří se chtějí posunout na další úroveň.


Nestíháte chodit na klasické lekce anebo je vám příjemnější učit se samostatně? E-lekce jsou to pravé pro vás! Zažijte němčinu jinak, ponořte se do autentického světa němčiny a objevujte krásy němčiny. 

Každý týden dostanete práci přímo vám na míru, podle individuálního výukového plánu, který si dopředu společně stanovíme. Nebojte se zkoušet nové věci a techniky, nasměruji vás, poradím a namotivuji. Budu váš trenér i fanoušek v jednom. Udělám za vás "černou práci" - už nemusíte složitě hledat výukové zdroje, aplikace nebo stránky s němčinou. To všechno necháte na mě a já pro vás vyberu to nejlepší. 

Můžete se těšit na výuková videa na gramatiku včetně gramatických přehledů v pdf, aplikace na slovíčka, interaktivní cvičení, autentické články a mnoho dalšího. Chci abyste se ponořili do němčiny, obklopili se němčinou a bavili se u toho. Online výuka němčiny nemusí být nutně jenom o biflování, můžete se učit i jinak. Tak aby to pro vás bylo efektivní, dosáhli jste výsledků a neztratili motivaci.

Co vás v E-lekcích čeká?

  • 1x týdně balíček úkolů pro samostudium v rozsahu 1-2 hod, v rámci každého tarifu E-lekcí 2x45 konverzační lekce jako BONUS

  • úkoly obdržíte i odevzdáte v rámci online Google Učebny

  • veškeré materiály jsou na jednom místě, přehledně

  • součástí je každý týden zpětná vazba, kdy vám úkoly opravím a okomentuji pomocí hlasové zprávy

TIP! Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s konverzačními lekcemi.


Co o E-lekcích říkají studenti?


Našla jsem si práci v německé firmě a bez lektora němčiny to nešlo. Německy jsem se nikdy neučila, pouze mám základy ruštiny a angličtiny. Šéf na mě tlačil a potřebovali jsme si rozumět. Po roce výuky s Lenkou si bez problému objednám v restauraci, pobavím se s paní na benzínce a co je nejdůležitější, domluvím se nejen se šéfem, ale i s ostatními kolegy. Se šéfem si pravidelně telefonujeme a myslím, že ani tento typ komunikace mi nečiní žádný problém. Za Lenku jsem vděčná, protože je vždy na každou hodinu připravená s individuálním plánem.    Věra N. 


Jakým tempem se člověk bude učit, záleží vždy na něm samotném, na jeho vůli a také na jeho časových možnostech. Lenka naštěstí neučí strojovým stylem. E-lekce jsou šité na míru, aktivity jsou pestré a střídají se v přiměřeném tempu. Mimo výuku samotnou také dokáže otevřít člověku dveře do světa jazykového sebevzdělání na zahraničních webových portálech. Za mě spokojenost, objednávám dalších 6 měsíců.         Vojta R.

Němčinu se učím šest let a již třetím rokem absolvuji Lenčiny E-lekce Jsou všestranně zaměřené, a tak se zdokonaluji nejen v psaném projevu, ale zároveň i v dalších oblastech, jako je čtení, poslech nebo gramatika. Každá lekce je rovněž věnována opakování gramatiky a rozšiřování slovní zásoby. E-lekce mohu doporučit naprosto každému, jsou vhodné jak pro ty, kdo se chtějí pouze udržet v jazykové kondici, tak pro ty co se chystají na složení zkoušek.    Petr J.